Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Юридичний аудит

юридичний супровід бізнесу

юридичний супровід бізнесуКожен власник бізнесу бажає бути впевненим, що його бізнес працює на відмінно, всі справи перебувають під контролем та у повному порядку.

Таку впевненість досягнути не просто, особливо в умовах плинного та постійно змінюючого законодавства в нашій країні.

Юридично-конслатингова фірма “Шілд” пропонує послугу проведення юридичного аудиту, або, як його часто називають, Due Diligence. Така юридична експертиза включає в себе комплексний та всебічний аналіз діяльності компанії та/або її підрозділів (як відокремлених, так і не відокремлених).

До процедури юридичного аудиту звертаються у випадках, коли власник компанії прагне до правового оздоровлення діяльності бізнесу та формування основних засад корпоративного порядку. Тобто, правовий аудит є своєрідним заходом моніторингу щодо встановлення поточного стану діяльності підприємства з виявленням недоліків та розробкою необхідних заходів для їх усунення.

Актуальність Due Diligence зростає при купівлі та/або продажу готового бізнесу, активів, звернення до банківських та інших фінансових установ (у тому числі, і до міжнародних) з метою отримання кредиту (позики) тощо.

Актуальним є така процедура і при виникненні проблем у діяльності фірми: при підготовці до судового процесу, неефективній роботі власної юридичної служби, виникненні трудових спорів тощо.

Юридичний аудит дозволяє оздоровити правовий стан компанії та забезпечити її нормальне функціонування.

Після проведення аудиту спеціалісти ЮКФ “Шілд” здійснюють правове та управлінське консультування щодо усунення виявлених відхилень від норм чинного законодавства України.

Якщо говорити про загальний юридичний аудит, то він включає в себе аналіз усіх внутрішніх документів компанії, правовий стан нерухомого та рухомого майна, зокрема, земельних ділянок. Також включається у загальну процедуру Due Diligence і наявність, правильність і достатність усіх дозвільних документів на фірмі, аналіз роботи юридичних відділів компаній. У такому випадку можна говорити про експрес-перевірку правового забезпечення підприємства.

Також можливим є юридичний аудит окремих сфер діяльності підприємства, зокрема, популярним є аудит окремих правочинів: аналіз майна, що продається або купується, порядку його передачі та розрахунків, аналіз і детальне вивчення договорів.

Якщо Ви бажаєте бути впевненим у правовому здоров’ї Вашого бізнесу, тоді процедура Due Diligence саме те, що Вам потрібно. Її використання є захистом від дострокового розірвання контрактів з контрагентами, від можливої втрати майна та рейдерського захоплення підприємства, від різноманітних корпоративних конфліктів. Під час проведення правового аудиту виявляються та мінімізуються ризики, пов’язані з пред’явленням вимог кредиторів, судовими спорами та неправомірним переходом права власності на бізнес тощо.

Після проведення процедури юридичного аудиту Ви зможете почувати себе впевненим під час перевірок контролюючих органів, адже “підготовлений означає озброєний”.

Спеціалісти ЮКФ “Шілд” готові допомогти Вам та провести детальний і всебічний аналіз фінансово-господарської діяльності Вашого бізнесу, надати Вам реальну картину стану підприємства та розробити заходи щодо його зміцнення, визначивши усі можливі ризики.

При укладенні договору юридичного аутсорсингу не менш, ніж на 1 рік, наша компанія безкоштовно проводить попередній юридичний аудит Вашого підприємства.

Звертайтеся за телефонами (044)558-47-93, (044)558-47-95 або пишіть на електронну пошту info@shieldlaw.com.ua. Ми чекаємо на Вас за адресою: проспект Миру, 6, оф.21.

ЮКФ “Шілд” – це впевнені дії у правовому полі!

Є питання? Задавайте їх прямо тут, або пишіть чи телефонуйте нам!

Залишити відповідь

Увійдіть або заповніть поля нижче. Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені*