Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

ТОВ «УКРЕКСПЕРТИЗА В БУДІВНИЦТВІ»

ТОВ «УКРЕКСПЕРТИЗА В БУДІВНИЦТВІ»

Укрекспертиза в будівництвіТОВ «УКРЕКСПЕРТИЗА В БУДІВНИЦТВІ» (офіційний сайт) – компанія, якавиконує комплексну експертизу проектно-кошторисної документації будівель та споруд всіх категорій складності. Організація об’єднує кращих фахівців-експертів України, які отрималивідповідні сертифікати Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України.
Завдання та професійний обов’язок діяльності підприємства «УКРЕКСПЕРТИЗА В БУДІВНИЦТВІ» – забезпечити для майбутніх споживачів (користувачів) умови безпечного, комфортногота надійного користування продукцією замовника.
Серед наших клієнтів – провідні забудовники Києва і України, Корпорації, Компанії та об’єднання підприємств будівельної галузі, які сукупно зводять більше, ніж 55% житла, яке нині будується в столиці України.
З товариством «Укрекспертиза в будівництві» активно співпрацюють виконкоми міських, селищних і сільських рад багатьох областей України, учбові заклади, науково-дослідні та проектні інстититути, розробники проектно-кошторисної документації та багато інших підприємств і установ, які виконують функції замовника, або наділені відповідними законними повноваженнями представляти інтереси замовника при проходженні експертизи проектної документації.
Наші фахівці – наша конкурентна перевага на ринку надання експертних послуг.
Серед працівників та експертів Товариства переважна більшість співробітників, які мають більше ніж 25-річний досвід практичної роботи в галузі, отримали і мають у своєму виробничому та професійному доробку вагомі державні нагороди та галузеві відзнаки.Ми завжди пам’ятаємо про те, що успіх нашої діяльності безпосередньо залежить від прагнення наших експертів бути найкращими у своїй галузі. Тому в Компанії ми створюємо такі умови, щоб кожен член нашої Команди міг якомога повніше реалізувати свій особистісний, інтелектуальний і професійний потенціал. Компанія піклується про своїх Людей, цінує їх здібності і заохочує ініціативу.
Чесність в думках, судженнях, вчинках і справах – це наше кредо. Підтримувати високі етичні стандарти, що віддзеркалюють надійність, чистоту і прямоту у взаємовідносинах, ми вважаємо своїм обов’язком. Чесність – основний актив нашої Компанії. Кожне рішення, прийняте в процесі роботи, засноване на принципах професійної гідності, чесності і відкритості. Нам вірять – і ми з доблестю виправдовуємо цю довіру.

Офіційний сайт компанії – http://ukrekspertizabud.com.ua/