Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Наші сертифіковані (акредитовані) експерти (відповідальні виконавці окремих видів робіт)

У складі нашої компанії працюють експерти, які пройшли сертифікацію (професійну атестацію) в Атестаційній архітектурно-будівельній комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Так, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 554, всі відповідальні виконавці окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури (архітектор, інженер-проектувальник, інженер технічного нагляду, експерт) повинні пройти професійну атестацію з таким видами робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури: 1. Розробка містобудівної документації; 2. Архітектурне та інженерно-будівельне проектування; 3. Експертиза та обстеження у будівництві; 4. Технічний нагляд; 5. Інжинірингова діяльність у сфері будівництва в частині координації дій всіх учасників будівництва.

Експерти, яких ми залучаємо до надання послуг та виконання робіт, мають відповідні сертифікати за такими напрямками:

  • Експертиза проектної документації в частині забезпечення  дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки;
  • Експертиза кошторисної частини проектної документації.
  • Технічне обстеження будівель і споруд.

Також до команди ЮКФ “Шілд” входять і сертифіковані інженери-проектувальники, номер сертифіката яких та засвідчення індивідуальною печаткою в обов’язковому порядку має проставлятися при підписанні проекту.

Зразки сертифікатів можна подивитися ТУТ сертифікат експерта сертифікат інженера