Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Наша команда

Наша Команда

Барибін Сергій Миколайович

Барибін Сергій Миколайович

Експерт консалтингового блоку

Сергій Миколайович має багаторічний досвід роботи на керуючих посадах у банківському секторі, в міжнародних консалтингових та аудиторських компаніях, а також у його доробку – успішний досвід реалізації консультаційних проектів по програмі ЄБРР.

Якщо ви хочете мати успішний бізнес, розуміти свої цілі і задачі, ви повинні розуміти покроковий алгоритм своїх дій. В інакшому випадку навіть така радісна ейфорія від перших успіхів може звестися нанівець подальшим борханням у павутинні щоденної рутини і проблем, які готові атакувати бізнес з усіх сторін.

Як оптимізувати структуру, просувати продукцію чи послуги, як залучити зовнішнє фінансування та розширити межі своєї діяльності шляхом виходу на зовнішній ринок – про це і не тільки ви дізнаєтесь з більш ніж детальних практичних консультацій Сергія Барибіна.

Піонтковська Альона Олександрівна

Піонтковська Альона Олександрівна

Практикуючий юрист, сфера податкового права

Серед моря так званих спеціалістів, які на кожному кроці восхваляють себе як експерта з податкових питань, ви все ще не можете знайти того самого консультанта та справжнього юриста? Альона Олександрівна допоможе зняти вашу головну біль щодо цього питання.

Набутий досвід дозволить їй побачити навіть приховане від очей загального кола у взаємовідносинах з контролюючими органами.

Всі нюанси, деталі, дрібниці будуть виокремлені та враховані, всі ризики – виявлені та визначені, що дозволить правильно обрати і сформувати правову позицію клієнта.

Легкість і невимушеність у спілкуванні з клієнтами поєднується з величезним багажем знань та практичного досвіду!

Ковальова Юлія Олександрівна

Ковальова Юлія Олександрівна

Адвокат, партнер, сфера налоговых и пожарных споров

Адвокат, якому можна довіряти.

Юлія Олександрівна вважає, що немає невирішенних ситуацій, є люди, які не хочуть їх вирішувати. Для формування правильної правової позиції недостатньо просто дивитися на проблему стандартно, кожен випадок індивідуальний та потребує детального вивчення.

Столипін Даніїл Михайлович

Столипін Даніїл Михайлович

Директор, професійний сертифікований оцінювач

Даніїл Михайлович очолює компанію та контролює блок оцінки нерухомого і
рухомого майна та бізнесу. Відповідальний та справжній спеціаліст своєї
справи, має великий досвід у сфері незалежного оцінювання майна.