Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Без зайвої загазованності

Нещодавно в електронних та друкованих ЗМІ з’явилася інформація про анонсоване демонтування незаконно влаштованих ГАЗС (газових автозаправних станцій) у Києві, яких нарахували не одну сотню, а вже наступного дня назвали першу “цифру”. Так, за версією джерела, упродовж минулого тижня їх було демонтовано дев’ять десятків, причому дві третини з них було демонтовано нібито самими “переляканими” власниками.

Водночас, як то кажуть, в остраху очі великі, а безвихідних ситуацій не буває. На те й існують органи судової влади, щоб винести справедливе рішення, а також консалтингові та юридичні/адвокатські компанії, щоб допомогти особам, які потрапили в ускладнену ситуацію, а також допомогти судді винести справедливий вирок.

Так от, у разі виникнення проблем найкраще все-таки звернутися до суду, хоча б для того, щоб потягнути час, розібратися у справі та вибудувати свою позицію. Друге звернення має бути до юридичної компанії, і бажано не широкого профілю дій, а такої, що спеціалізується, зокрема, на “пожежних” і “техногенних питаннях”. Так, наприклад, ми можемо сказати виходячи з власного досвіду: маючи відповідні знання і певну вправність, можна вирішували проблеми, які на перший погляд здаються нерозв’язними навіть нам самим. Ми готові зробити все, щоб ваша компанія як наш клієнт не стала винятком з цього правила.

Київ – це столиця, але не вся Україна. Щось підказує, що це не останній “напад” на завправні станції, так само як і на інші об’єкти, змонтовані з порушеннями (або якщо так спало на думку певному чиновникові) і подібні явища матимуть місце знову і знову і не тільки в Києві. Звичайно, якщо об’єкти дійсно самочинно встановлюються та функціонують без оформлення відповідних документів – вони мають демонтованими. Однак, у цьому “невпинному полюванні” можуть постраждати і ті, хто виконують вимоги законодавства. Тому, для захисту свої позиції необхідно чітко розуміти: що має бути, що є фактично і що потрібно зробити, якщо таки існують невідповідності між першим і другим. То ж, якщо у вас є підстави для побоювань, краще звертатися до спеціалізованих на цих питаннях компаній заздалегідь.

Водночас, як стверджують лікарі, профілактика краща за лікування, і що б там хто не казав, жити за законами все-таки легше та безпечніше. Відповідно, всі дозвільні та інші документи краще одержати вчасно.

Ось лише короткий перелік послуг, які ми готові надати потенційним і дійсним власникам/операторам автозаправних станцій:

– розроблення плану локалізації і ліквідації аварій та аварійних ситуацій (ПЛАС) та його подальша реєстрація відповідно до вимог чинного законодавства;

– проведення ідентифікації потенційно небезпечного об’єкта та її подальше погодження в органах ДСНС;

– проведення паспортизації потенційно небезпечного об’єкта;

– проведення експертизи (оцінки) протипожежного стану об’єкта;

– розроблення декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної, техногенної безпеки, що дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин), та подальше подання і реєстрація такої декларації в територіальному органі ДСНС;

– консультування з вищевказаних питань.

Докладніше з інформацією щодо наших можливостей ви можете ознайомитись тут. Протягуємо руку кожному, хто потребує допомоги, і сподіваємося на плідну співпрацю!

Залишити відповідь

Увійдіть або заповніть поля нижче. Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені*